United – Varane, ja çka ndodhi në fund të afatit kalimtar – Lajmi.net
United – Varane, ja çka ndodhi në fund të afatit kalimtar
Autori: Lajmi.net Sport 11:53, 10 August 2018
"Guardian" raporton që marrëveshja dështoi.

Manchester United ka tentuar për një transferim në fund të afatit kalimtar.

“Djajtë” dhuruan 100 milionë euro për transferimin e Raphael Varane, përcjellë “Lajmi.net”.

Megjithatë, “Guardian” raporton që marrëveshja dështoi.

Kësisoj, Jose Mourinho nuk arriti të bëjë goditjen e madhe në mbrojtje, pasi që i dështoi edhe transferimi i Diego Godin. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO