United kualifikohet në gjysmëfinalen e Ligës së Evropës (VIDEO) – Lajmi.net
United kualifikohet në gjysmëfinalen e Ligës së Evropës (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 23:32, 20 April 2017
Manchester United është kualifikuar në gjysmëfinalen e Ligës së Evropës.

Skuadra e Jose Mourinhos ka siguruar kualifikimin kundër Anderlechtit vetëm pas vazhdimeve.

Rezultati i 90-minutëshit në “Old Trafford” ishte 1:1, kështu që loja ndeshja në vazhdime.

Golin vendimtar për Unitedin e realizoi Marcus Rashford, duke ia siguruar ekipit të tij fitoren 2:1.

Paraprakisht, Henkrikh Mkhitaryan shënoi për vendësit, ndërsa Hanni për mysafirët.
/Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy

Fjalët kyçe: Manchester United

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bike Rivals
  • Play Berry Rush
  • Play iStunt 2