United fiton dhe del në vendin e pestë (VIDEO) – Lajmi.net
United fiton dhe del në vendin e pestë (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 14:51, 19 March 2017
Manchester United ka fituar në udhëtim te Middlesbrough.

Skuadra e Jose Mourinhos fitoi me rezultat të pastër, 3:1.

Golat për mysafirët i realizuan Marouane Fellaini (30’), Jesse Lingard (63’) dhe Antonio Valencia (93′).

Ndërkohë, vendësit shënuan me Gesteden (77’).

Me këtë fitore, United del në vendin e pestë në renditje, për ta lënë Arsenalin në vendin e gjashtë.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Berry Rush
  • Play Bow Master Japan
  • Play Zombie Big Trouble