United e ‘dobëson’ Dortmundin, ia merr yllin e skuadrës – Lajmi.net
United e ‘dobëson’ Dortmundin, ia merr yllin e skuadrës
Autori: Lajmi.net BundesligaLajme futbolliPremier LeagueSport 19:33, 21 December 2017
Manchester United po monitoron Christian Pulisicin e Borussia Dortmundit.

19 vjeçari po cilësohet si njëri nga talentët më të mëdhenj të futbollit në ditët e sotme, pas paraqitjeve te skuadra gjermane dhe në kombëtaren amerikane të futbollit.

Jose Mourinho është vënë në kërkim të një lojtari të krahut dhe një ‘playmaker’, duke bërë që të monitorohen lojtarët si Pulisic, Malcom i Bordeaux dhe Willian i Chelsea.

Në listën e gjerë të Jose Mourinho është edhe Mesut Ozil i Arsenalit, e nuk përjashtohet edhe mundësia e rikthimit në futbollin anglez e Gareth Bale të Real Madridit./Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bike Rivals
  • Play 8 Ball Pool