‘Ulu’ publikohet nga Capital T dhe 2po2 (Video) – Lajmi.net
‘Ulu’ publikohet nga Capital T dhe 2po2 (Video)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 16:23, 13 September 2017
Ka disa ditë që e kanë paralajmëruar.

E projekti muzikor ‘Ulu’ nga dyjsha e njohur, Capital T dhe 2po2 tashmë është publikuar, shkruan lajmi.net

Teksti dhe melodia e kësaj kënge janë bërë nga vet artistët kurse muzika u realiza nga B.O Beatz me miksim të Mixey.

‘Ulu’ është finalizuar me një klip interesant./Lajmi.net/      

Fjalët kyçe: 2po2, Capital T, Ulu

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bubble Trouble
  • Play Urban Basketball