Ulreich thyen heshtjen, ja çfarë thotë pas gabimit ndaj Real Madridit – Lajmi.net
Ulreich thyen heshtjen, ja çfarë thotë pas gabimit ndaj Real Madridit
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 11:34, 2 May 2018
Sven Ulreich ka reaguar pas gabimit në barazimin 2:2 me Real Madridin.

Portieri i Bayern Munichut, Sven Ulreich ka reaguar pas gabimit në barazimin 2:2 me Real Madridin që e eliminoi skuadrën e tij në gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve.

Ulreich nuk e kontrolloi topin te goli i dytë nga Karim Benzema që doli të jetë vendimtar në eliminimin e skuadrës së tij.

“Nuk kam fjalë për të përshkruar dëshpërimin e eliminimit nga Liga e Kampionëve”, shkroi Ulreich në Instagram, përcjell “lajmi.net”.

“E deshëm shumë finalen dhe e kemi dhënë maksimumin por ndodhi një gabim. Nuk mund ta shpjegoj, më vjen keq, për ekipin dhe për ju, tifozë”, u shpreh ai. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Bayern Munich, Sven Ulreich

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Stealth Sniper
  • Play Bow Master
  • Play Zombie Big Trouble