Ulreich: Ky është portieri më i mirë në botë (FOTO) – Lajmi.net
Ulreich: Ky është portieri më i mirë në botë (FOTO)
Autori: Lajmi.net BundesligaSport 10:12, 26 April 2017
Sven Ulreich ka lavdëruar numrin 1, Manuel Neuer.

Portieri i dytë i Bayern Munichut, Sven Ulreich ka lavdëruar numrin 1, Manuel Neuer.

Madje, ai beson se Neuer është pa dyshim portieri më i mirë në botë.

“Unë jam numër dy i Neuerit, por nuk mund ta zëvendësojë në 100 për qind”, deklaroi ai për mediat gjermane, përcjell “lajmi.net”.

“Këtë nuk mund ta bëjë asnjë portier sepse Neuer është thjesht portieri më i mirë në botë”, u shpreh Ulreich. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy

Fjalët kyçe: Bayern Munich, Sven Ulreich

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Berry Rush