Ulja dramatike e aeroplanit me pasagjerë, për pak përplaset në det (Video) – Lajmi.net
Ulja dramatike e aeroplanit me pasagjerë, për pak përplaset në det (Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimBotaFun 20:46, 15 March 2017
Gjatë uljes në ishullin e Karaibeve në Shën Martin, “Boeing 737”, i shpëtoj për pak aksidenti fatal në det.

Piloti manovroi në minutën e fundit dhe shmangi aksidentin, i cili më siguri do të ishte katastrofik, transmeton lajmi.net.

Aeroporti “Princess Juliana” është i njohur në botë për shkak se aeroplanët  duhet të fluturoj shumë afër plazhit, mbi kokat e turistëve që shijojnë diellin.

Pamjet nga plazhi tregojnë se ai ishte shumë afër plazhit, por në momentin e fundit ai ngritët.

Aeroplani kishte 184 pasagjerë, dhe për shkak të stuhisë piloti u detyrua ta ndryshojnë destinacionin e uljes në mënyrë që pasagjeret i zbriste në tokë shëndosh e mirë. /Lajmi.net/

 

Fjalët kyçe: Aeroplani

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play iStunt 2
  • Play Turbo Racing 3
  • Play 8 Ball Pool