Ulet në tortë me të pasmet e saj për të festuar ditëlindjen (Foto/Video) – Lajmi.net
Ulet në tortë me të pasmet e saj për të festuar ditëlindjen (Foto/Video)
Autori: Lajmi.net FunLifestyleLoveSex 19:55, 14 April 2017
Një modele seksu nga Amerika ka festuar ditëlindjen e saj të 21-të në mënyrë interesante

E veshur në mënyrë mjaft provokative, kjo supermodele e ka festuar këtë ditëlindje në mënyrë të veçantë nga ditëlindjet tjera, seps edëshironte që kjo ditëlindje e saj të mbahej mend, shkruan Daily Star, trasnmeton lajmi.net.

Përveç vallëzimit në këtë video, ju mund të shihni edhe kur ajo ulet mbi tortën që është bërë për të, madje kjo i ka “çmendur” fansat e saj, kur ajo është kthyer dhe të pasmet e saj ishin me ëmbëlsirë. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: ditelindje, Modele

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Urban Basketball
  • Play Berry Rush
  • Play Bubble Trouble