Ujkani: Nesër kemi një finale, të luajmë për popullin tonë – Lajmi.net
Ujkani: Nesër kemi një finale, të luajmë për popullin tonë
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018Lajme futbolliSport 19:00, 4 September 2017
Përballja ndaj Finlandës për kapitenin Samir Ujkani është një finale.

Ujkani në konferencë për shtyp ka thënë se nesër kemi një finale, dhe se lojtarët duhet dhënë maksimumin, të luajmë për popullin e tyre.

“Nesër kemi një finale, duhet të japim maksimumin, të luajmë për popullin tonë, të japim maksimumin”, ka deklaruar kapiten Ujkani në konferencë për shtyp./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Samir Ujkani

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play World Soccer Champion
  • Play Rock Wheels
  • Play Bow Master