Ujkani: Kosova ishte fantastike ndaj Maltës – Lajmi.net
Ujkani: Kosova ishte fantastike ndaj Maltës
Autori: Lajmi.net Liga e KombeveSport 22:58, 11 October 2018
Kapiteni i Kosovës Samir Ujkani është deklaruar pas fitores ndaj Maltës.

Samir Ujkani ka thënë se po tregojnë një karakter të fort si skuadër në çdo repart.

“Për 90’ minuta kemi zhvilluar një ndeshje fantastike ndaj Maltës”, ka thënë Ujkani pas ndeshjes, raporton “lajmi.net”.

“Treguam një karakter të fort, pasi treguam se mund të luaj mirë në ofanzive dhe defanziv dhe që mund të krijojmë raste të shumta”.

“E pranuam një gol nga një shpërqendrim i yni, por që arritëm të rikthemi shumë shpejtë me dy gola”, ka thënë më tej kapiteni i Kosovës. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO