Ujërat më shërues në botë – Lajmi.net
Ujërat më shërues në botë
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 12:33, 12 January 2018
Natyrisht që të gjithë e dimë që uji është esencial për të jetuar.

Ju duhet të jeni të hidratuar për të pasur më shumë energji, lëkurë shkëlqyse, dhe një metabolizëm të shpejtë.

Duke filluar me ujërat e nxehta natyrale, deri tek ujërat minerale më poshtë do të gjeni 5 vende me ujërat më shërues në botë.

Bath, Angli;

Spa, Belgjikë;

Deti i vdekur, Izrael;

Arima onsen, Japoni;

Pamukkale, Turqi;

/Lajmi.net/

Fjalët kyçe: ujera sherues

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Urban Basketball
  • Play iStunt 2
  • Play Pro Kicker Frenzy