UEFA zgjedh formacionin më të mirë nga Liga e Kampionëve (FOTO) – Lajmi.net
UEFA zgjedh formacionin më të mirë nga Liga e Kampionëve (FOTO)
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 15:11, 17 March 2017
UEFA ka publikuar formacionin më të mirë pas dueleve që përcaktuan çerekfinalistët në Ligën e Kampionëve.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play World Soccer Champion
  • Play Urban Basketball
  • Play Urban Basketball