UEFA zgjedh formacionin më të mirë nga gjysmëfinalet e Ligës së Kampionëve (FOTO) – Lajmi.net
UEFA zgjedh formacionin më të mirë nga gjysmëfinalet e Ligës së Kampionëve (FOTO)
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 11:33, 11 May 2017
Futbollistët e Juventusit dhe Real Madridit dominojnë në formacionin më të mirë nga gjysmëfinalet e Ligës së Kampionëve, i zgjedhur nga UEFA.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Juventus, Real Madrid

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Bike Rivals
  • Play Stealth Sniper
  • Play Pro Kicker Frenzy