UEFA shpallë formacionin më të mirë të gjysmëfinaleve në Champions – Lajmi.net
UEFA shpallë formacionin më të mirë të gjysmëfinaleve në Champions
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliLiga e KampionëveSport 16:44, 3 May 2018
Real Madrid, Roma dhe Liverpool kanë nga tre lojtarë në formacion.

UEFA ka zgjedhur formacionin e gjysmëfinaleve të Ligës së Kampionëve.

Real Madrid, Roma dhe Liverpool kanë nga tre lojtarë në formacion, përcjellë “Lajmi.net”.

Ndërkohë, Bayerni ka dy futbollistë.

Më poshtë e keni formacionin e plotë. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Liga e Kampionëve

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Rock Wheels
  • Play iStunt 2
  • Play World Soccer Champion