UEFA publikon listën e klubeve më të mira në Evropë (FOTO) – Lajmi.net
UEFA publikon listën e klubeve më të mira në Evropë (FOTO)
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 10:59, 12 May 2017
Juventus gjendet në pozitën e parë në renditjen e re të UEFA-së për klube evropiane, pas ndeshjeve gjysmëfinale në Ligën e Kampionëve.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Bubble Trouble
  • Play Urban Basketball
  • Play iStunt 2