UEFA publikon formacionin e javës në Ligën e Kampionëve, dominon Roma – Lajmi.net
UEFA publikon formacionin e javës në Ligën e Kampionëve, dominon Roma
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliLiga e KampionëveSport 17:25, 12 April 2018
Roma e dominon formacionin me katër lojtarë.

UEFA ka publikuar formacionin e javës të Ligës së Kampionëve.

Roma e dominon formacionin me katër lojtarë, përcjellë “Lajmi.net”.

Dy lojtarë kanë Bayern Munchen, Sevilla e Juventus dhe një Liverpool.

Më poshtë e keni formacionin më të mirë. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Liga e Kampionëve, Roma

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Turbo Racing 3
  • Play 8 Ball Pool
  • Play World Soccer Champion