UEFA cakton shortin e çerekfinales në Europa League (FOTO) – Lajmi.net
UEFA cakton shortin e çerekfinales në Europa League (FOTO)
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 13:13, 17 March 2017
UEFA ka tëhequr shortin e çerekfinales në Europa League.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Manchester United

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Rock Wheels
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bubble Trouble