UEFA cakton orarin e ndeshjeve çerekfinale nga Liga e Kampionëve (FOTO) – Lajmi.net
UEFA cakton orarin e ndeshjeve çerekfinale nga Liga e Kampionëve (FOTO)
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 13:21, 17 March 2017
UEFA ka publikuar orarin e dueleve çerekfinale nga Liga e Kampionëve.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Urban Basketball
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Turbo Racing 3