UEFA befason me formacionin e javës në Ligën e Kampionëve (FOTO) – Lajmi.net
UEFA befason me formacionin e javës në Ligën e Kampionëve (FOTO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliLiga e KampionëveSport 16:30, 12 May 2017
UEFA sot ka zbuluar formacionin me të mirë nga ndeshjet e kthimit gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve.

Real Madrid dhe Juventusi, siguruan finalen që më 3 qershor zhvillohet në Kardif.

Mbretërit eliminuan rivalët e qytetit, Atleticon, ndërsa Juventusi skuadrën lidere të Francës, Monaco.

Formacionin e UEFA nga këto dy ndeshje, e dominon Juventusi, me katër lojtarë.

Në atë formacion nuk është as Cristiano Ronaldo e as Karim Benzema, edhe pse ky i fundit bëri një depërtim të jashtëzakonshëm tek goli që shënoi Isco./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Liga e Kampionëve

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Berry Rush
  • Play Bow Master Japan