Uashington: Një i vrarë nga të shtënat në shkollë – Lajmi.net
Uashington: Një i vrarë nga të shtënat në shkollë
Autori: Lajmi.net BotaLajme 20:58, 13 September 2017
Si pasojë e të shtënave me armë zjarri në një shkollë të mesme në Uashington, gjashtë persona mbetën të plagosur, në mesin e tyre mediat e huaja raportojnë se njëri nuk ka arritur të iu mbijetojë plagëve.

Ngjarja ka ndodhur saktësisht në shkollën e mesme Freeman në Rrockport, transmeton Klan Kosova.

Dorasi është në paraburgim ndërsa të gjithë nxënësit dhe stafi janë duke u evakuar.

Fjalët kyçe: i vrarë, Shkolle, sulm, Uashington

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Stealth Sniper
  • Play World Soccer Champion
  • Play Urban Basketball