U mbyll ndeshja e vetme e Kupës së Kosovës, rezultat i thellë – Lajmi.net
U mbyll ndeshja e vetme e Kupës së Kosovës, rezultat i thellë
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 16:31, 5 December 2017
Gjilani mposhti 4:1 skuadrën nga Miradia.

Gjilani ka shënuar fitore në “stërvitjen” me Rininë, të luajtur në kuadër të Kupës së Kosovës.

Gjilani mposhti 4:1 skuadrën nga Miradia.

Altin Aliu shënoi dy gola, Besart Morina një dhe Armend Thaçi një.

Ndërkohë,  Arbëria – Ratkoci, nuk u zhvillua. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Gjilani, Kupa e Kosovës

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Rock Wheels
  • Play Urban Basketball
  • Play Stealth Sniper