U martuan si burrë e grua, rimartohen si dy gra – Lajmi.net
U martuan si burrë e grua, rimartohen si dy gra
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyle 13:53, 19 August 2017
Një çift i martuar 21 viteve më parë si burrë e grua ka vendosur që të përsërisë celebrimin por këtë herë me një ndryshim, si dy gra.

Denise Taylor dhe Kristiana, që më parë quhej Stephen, janë veshur këtë herë të dyja me vello.

Çifti nga Sittingbourne, Kent, janë martuar në vitin 1966 dhe ideja që të bënin përsëri martesën erdhi para pesë vitesh kur Kristiana vendosi se donte të jetonte si grua.

Denise fillimisht u trondit kur mori vesh lajmin por vendosën që të qëndronin së bashku ndërsa partneri i saj transformohej.

Djali i tyre 14 veç Stephen i shoqëroi ata drejt altarit të enjten në një hotel në Ospringe, Kent.

E gëzuar Kristiana, 49-vjeç, u shpreh: “Diçka që mund të na ndante në fakt na bashkoi.”

nintchdbpict000338264053 nintchdbpict000338264059 nintchdbpict000338264060 nintchdbpict000346460528

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO