U lëndua nga shoku i skuadrës në stërvitje para Botërorit, Mbappe me deklaratën e vitit – Lajmi.net
U lëndua nga shoku i skuadrës në stërvitje para Botërorit, Mbappe me deklaratën e vitit
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 21:01, 13 June 2018
"... askush nuk ka vdekur", deklaroi me mahi Mbappe.

Kylian Mbappe është i gatshëm për Kupën e Botës.

Pas lëndimit të djeshëm, Mbappe ka theksuar që është 100% gati, përcjellë “Lajmi.net”.

“Unë jam i gatshëm 100%. Lëndimi në stërvitje është diçka që ndodh dhe do të ndodh përsëri. Mirëpo, askush nuk ka vdekur”, deklaroi Mbappe.

“Unë jam shumë mirë dhe mezi pres të luajë në Botëror”.

“Kemi sulm të mirë, por duhet të angazhohemi edhe në mbrojtje sepse përndryshe s’do të arrijmë sukses”, shtoi ai. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO