U kualifikuan në gjysmëfinale, ja si festojnë futbollistët e Besës (VIDEO) – Lajmi.net
U kualifikuan në gjysmëfinale, ja si festojnë futbollistët e Besës (VIDEO)
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 20:34, 15 March 2017
Atmosferë e jashtëzakonshme te Besa. Skuadra pejane e ka festuar kualifikimin në gjysmëfinalen e Digjitalb Kupës së Kosovës, me një ndejë pas sfidës ndaj Prishtinës.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Besa

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play World Soccer Champion
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bike Rivals