U eliminua nga Kupa e Botës, Italia më në fund gëzon tifozët – Lajmi.net
U eliminua nga Kupa e Botës, Italia më në fund gëzon tifozët
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 16:26, 7 December 2017
Italia do të takohet me Argjentinën, Anglinë dhe Francën.

Italia po mundohet të lë pas shpine zhgënjimin e madh me mos-kualifikimin në Kupën e Botës.

Kësisoj, italianët kanë aranzhuar tri miqësore të mëdha, përcjellë “Lajmi.net”.

Italia do të takohet me Argjentinën, Anglinë dhe Francën.

Që të tri këto Kombëtare janë pretendente për Kupën e Botës. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Italia

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play World Soccer Champion
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play iStunt 2