U argëtuan deri në orët e vona, Dua Lipa sjell imazhet nga ndeja në Prishtinë – Lajmi.net
U argëtuan deri në orët e vona, Dua Lipa sjell imazhet nga ndeja në Prishtinë
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 12:21, 10 August 2018
Festë para koncertit.

Dua Lipa pritet të performojë sonte në kuadër të festivalit “Sunny Hill”, shkruan lajmi.net.

Bashkë me të këndojnë edhe disa prej emrave të njohur të estradës shqiptare, por para koncertit këngëtarja u argëtua pa fund me familjarët dhe shoqërinë.

Në llogarinë e saj në Instagram, ajo ka publikuar disa imazhe nga ndeja e mbrëmshme, ku vallëzuan me këngë shqipe.

Sot, Dua postoi disa imazhe nga ndeja e mbrëmshme, ku shkroi “Para-ndeja e mbrëmshme❤🧚🏼‍♀️”. /Lajmi.net/

Last night’s pre-party ❤🧚🏼‍♀️

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO