Tyson për herë të parë tregon se çfarë bëri me veshin e Holyfield (FOTO) – Lajmi.net
Tyson për herë të parë tregon se çfarë bëri me veshin e Holyfield (FOTO)
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 19:59, 21 May 2017
Ish kampioni i botës në peshat e rënda, Mike Tyson, për herë të parë ka zbuluar se çfarë ka bërë me veshin që i kishte kafshuar Evander Holyfield.

Tyson në përballjen e vitit 1997 që raundin e tretë, ia kishte kafshuar veshin Holyfield, për ta humbur meçin për këtë veprim.

Ai gjatë një interviste për ‘Sunday Times Magazine’, ka treguar se çfarë i ka bërë pjesës së veshit që ia kishte kafshuar Holyfieldit.

“E shoh Evanderin shpesh. Ne fillimisht ishim takuar në një reklamë të ESPN, dhe ia dhashë atij pjesën e veshit për t’ua rikthyer normalitetit”, ka deklaruar Tyson./Lajmi.net/

ckck

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Stealth Sniper
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bike Rivals