Twitter sjell “Night Mode” në desktop – Lajmi.net
Twitter sjell “Night Mode” në desktop
Autori: Lajmi.net Auto & TekTeknologji 18:43, 7 September 2017
Mënyra e natës, e cila Twitternutzer në Android dhe iOS për një vit mund të përdorë, tani është gjithashtu në dispozicion në faqen e internetit.

Twitter.com tani është gjithashtu në dispozicion në mënyrë të natës, si raportet theverge. Për të aktivizuar, përdoruesit duhet të klikojnë në imazhin e profilit të tyre, me ç’rast mënyra e natës mund të ndizet në fund të listës së opsioneve, transmeton lajmi.net.

Funksioni shënohet me simbolin e hënës. Pas aktivizimit, faqja do të shfaqet në hije të errëta. Nëse nuk ju pëlqen estetika e natës, klikoni mbi simbolin e hënës për të rivendosur variantin më të lehtë. /Lajmi.net/

 

Fjalët kyçe: Night Mode, Twitter

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Berry Rush
  • Play Urban Basketball