Tusk uron Thaçin për ditëlindje: Jeta e vërtetë fillon pas moshës 50 vjeçare – Lajmi.net
Tusk uron Thaçin për ditëlindje: Jeta e vërtetë fillon pas moshës 50 vjeçare
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 13:29, 26 April 2018
Presidenti i Këshillit Evropian, Donald Tusk gjatë konferencës së sotshme ia ka uruar ditëlindjen presidentit Hashim Thaçi.

 

Tusk i ka thënë Thaçit se jeta e vërtetë fillon pas moshës 50 vjeçare.

“Unë para disa ditëve kam mbushur 61 ju 50. Tani më duket vetja si një ekspert por jeta e vërtet fillon pas viteve të 50-ta”, ka thënë Tusk, përcjellë lajmi.net.

Presidenti Thaçi festoi ditëlindjen e tij të 50-të më 24 prill./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO