Turqia ia sheh ‘sherrin’ humbjes nga Shqipëria – Lajmi.net
Turqia ia sheh ‘sherrin’ humbjes nga Shqipëria
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 12:34, 14 November 2017
Turqia ka fituar vetëm një ndeshje nga gjashtë të luajtura.

Trajneri i Turqisë Mircea Lucescu është në prag të shkarkimit nga drejtimi i skuadrës pas humbjeskundër Shqipërisë.

Mediat turke raportojnë për një takim urgjent të thirrur nga kreu i Federatës Turke të Futbollit, Yildirim Demirören me trajnerin dhe pjestar të tjerë të ekipit për të folur mbi situatën e krijuar, përcjell Albeu.com.

Turqia ka fituar vetëm një ndeshje nga gjashtë të luajtura dhe duket se poshtërimi në shtëpi nga skuadra shqiptare edhe pse në miqësore ishte pika e fundit e ujit që ka mbushur kupën për Mircea Lucescun.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Bow Master Japan
  • Play Berry Rush
  • Play World Soccer Champion