Turqia dhe SHBA-ja mprehin shpatat – Lajmi.net
Turqia dhe SHBA-ja mprehin shpatat
Autori: Lajmi.net Bota 14:56, 13 October 2017
Marrëdhëniet midis Turqisë dhe Shteteve të Bashkuara po zhyten në një lum mosmarrëveshjesh. Dhe, asnjëri prej dy vendeve aleate të NATO-s nuk duket se është i gatshëm të hedhë litarin e shpëtimit.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Stealth Sniper
  • Play Berry Rush
  • Play Urban Basketball