Turiste? Ato po kthehen në prostituta të lira (Foto) – Lajmi.net
Turiste? Ato po kthehen në prostituta të lira (Foto)
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 17:35, 3 August 2017
Çmenduria e kësaj vere nuk njeh kufinj.

Tashmë nuk është nevoja që të kërkoni për prostituta nëpër plazhe, pasi vetë turistet po e marrin përsipër këtë ‘profesion’.

Sipas Daily Star, turistet britanike të dehura kanë nisur të ofrojnë këtë shërbim.

Dhjetëra turiste janë gati që të ofrojnë seks oral ose sekse të plotë duke nisur nga 15 sterlina.

Vendi më i nxehtë vazhdon të jetë Spanja, sidomos Magalufi.

Sipas kësaj gazete, policia po mbyll njërin sy përballë kësaj situate.

Kjo për shkak se ekonomisë vendase i interesojnë paratë e turistëve.

Sjellja e turistëve mbetet shqetësim në shumë vende të Europës.

Ndërkohë në Shqipëri akoma nuk ka raportime për ngjarje të tilla, edhe pse vërshimi i turistëve do e hapë derën edhe për gjëra të tilla. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO