Tuna: Lini të gjitha dhe vetëm… – Lajmi.net
Tuna: Lini të gjitha dhe vetëm…
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 22:00, 7 December 2017
Një fotografi e ka hedhur në rrjetet sociale.

Fjala është për këngëtaren Tuna Sejdi e cila është shumë aktive në Instagram, shkruan lajmi.net

Në këtë foto, ajo shihet se po qeshte me të madhe, prandaj ka lënë një shkrim të përshtatshëm me foton.

Në fakt, ky shkrim më shumë ngjan si një këshillë e dhënë për ndjekësit e saj.

Tuna “bën thirrje” që t’i lini të gjitha dhe vetëm të qeshni!/Lajmi.net/

screenshot_1

Fjalët kyçe: Tuna Sejdi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Bow Master Japan
  • Play Rock Wheels
  • Play Urban Basketball