Tuna e lodhur nga të qenit nënë: A ka rrezik të eskalojë situata? – Lajmi.net
Tuna e lodhur nga të qenit nënë: A ka rrezik të eskalojë situata?
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 21:01, 12 October 2017
Këngëtarja Tuna është bërë nënë për herë të parë para disa muajve.

E të qenit prindër, duket se është një gjë  e lodhshme për këngëtaren, shkruan lajmi.net

Kjo përshtypje është fituar nga një fotografi që këngëtarja e ka hedhur në Instastory.

Në foto shihet një shkrim ku thuhej të mos bëhej zhurmë sepse fëmija po fle kurse nëna është e lodhur dhe e rrezikshme në këtë rast.

Madje Tuna bëri një sondazh në lidhje me këtë çështje, duke pyetur se a ka mundësi që të eskalojë situate!/Lajmi.net/

22532000_2402305546661599_781866417_o

Fjalët kyçe: Tiani, Tuna

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Supercar Showdown
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Pro Kicker Frenzy