Tuna e ‘kap’ Patrisin gjysmë të zhveshur në mes të shumë femrave (Foto) – Lajmi.net
Tuna e ‘kap’ Patrisin gjysmë të zhveshur në mes të shumë femrave (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 17:06, 13 September 2017
.

Lidhja e Tunës dhe Patris Berishës që në fillimet e para ka qenë e ndërtuar në shtylla të forta.
E pikërisht raportet e tyre kanë bërë që sot ata të jenë të martuar dhe prindër të një djali, shkruan lajmi.net
Tuna madje as nuk është xheloze kur Patrisi vallëzon në mes të femrave gjysmë të zhvehura. Këtë e ka dëshmuar pas një ‘live video’ në Instagram ku shihet Patrisi duke vallëzuar e Tuna po e incizon./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Patris Berisha, Tuna

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play iStunt 2
  • Play Supercar Showdown
  • Play Zombie Big Trouble