Truqe që çdokush në shtëpi mund t’i bëjë – Lajmi.net
Truqe që çdokush në shtëpi mund t’i bëjë
Autori: Lajmi.net LifestyleOrganizohu 15:11, 17 November 2017
Shpikjet e thjeshta janë shpesh ato që bëjnë diferencën në jetën tonë të përditshme, dhe këto shtëpiake janë prova për këtë.

Meshkuj dhe femra kanë postuar truket e tyre më të dëshiruara, dhe disa janë kaq të thjeshta saqë do të thoni si ka mundësi që nuk e kishit menduar më parë.

Që nga shufrat e pishinave për të mbajtur çizmet e gjata në formë dhe për të shmangur përthyerjen e tyre, tek mënyra më e lirë e më e lehtë për të mbledhur kordonët e prizave në rregull. Janë këto truke të përditshme që do t’ua lehtësonin shumë jetën. Shihni galerinë!

 

Fjalët kyçe: shtepi, Truqe

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Bow Master
  • Play Berry Rush
  • Play Urban Basketball