Trump: Një Evropë e fortë është shumë e rëndësishme për SHBA-në – Lajmi.net
Trump: Një Evropë e fortë është shumë e rëndësishme për SHBA-në
Autori: Lajmi.net BotaLajme 12:29, 21 April 2017
Presidenti amerikan, Donald Trump ka thënë se dëshiron një Evropë të fortë, duke shtuar se kjo është e rëndësishme për të si president, dhe për Shtetet e Bashkuara, shkruan Reuters, transmeton lajmi.net.

“Po. Një Evropë e fortë është shumë e rëndësishme për mua si president amerikan, si dhe për SHBA. Ne duam të shohim atë të fortë, do ta ndihmojmë të jetë e fortë, sepse kjo është në interesin e të gjithëve”, tha Trump”. /Lajmi.net/

 

 

Fjalët kyçe: Donald Trump, Evropa, SHBA

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Berry Rush
  • Play Urban Basketball