Trump: Asnjë politikan nuk është trajtuar më së keq se unë – Lajmi.net
Trump: Asnjë politikan nuk është trajtuar më së keq se unë
Autori: Lajmi.net BotaLajme 23:35, 17 May 2017
Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump mendon se nuk ka asnjë politikan në histori që është trajtuar më keq se ai.

Ai i këshilloi kadetët e “Coast Guard” që të luftojnë gjithmonë edhe pse do të gjejnë gjëra që nuk janë gjithmonë fer dhe gjëra që iu ndodhin e që nuk i meritojnë.

“Kurrë mos u dorëzoni! Gjërat do të rezultojnë mirë. Shikoni se si po trajtohem së fundi, veçanërisht nga mediat. Asnjë politikan në histori nuk është trajtuar më keq apo më jo fer. Por nuk mund t’i lini kritikët dhe pesimistët që t’i ndalin ëndrrat tuaja”, është shprehur Trump.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play World Soccer Champion
  • Play Stealth Sniper
  • Play Supercar Showdown