Tronditet lojtari i Kosovës, katër familjarë i humbin jetën tragjikisht – Lajmi.net
Tronditet lojtari i Kosovës, katër familjarë i humbin jetën tragjikisht
Autori: Lajmi.net LajmeLajme futbolliNacionaleSportSporti Vendor 18:25, 28 July 2017
Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të ditës së premte, ku mbeten të vdekur katër persona.

Siç njofton faqja e klubit të futbollit Vllaznia nga Pozhorani, katër persona që humbën jetën, janë familjarë të futbollistit të kësaj skuadre.

“Mbrëmë në orët e vona ka ndodhur një aksident i rëndë trafiku, ku humbën jetën 4 qytetarë të Pozheranit, na informuan që janë familjarët e lojtarit të klubit Vllaznia, Festim Alidema, ku babai dhe tre te afërm familjarë, humben jetën në këtë aksident trafiku. Andaj në emër të kryesisë së klubit ju shprehim ngushëllimet për vdekjet tragjike te familjarëve te Festimit si dhe familjes Alidema e Allahu në xhenet inshallah. Dashtë Zoti që këto raste të mos përsëriten kurrë”, thuhet në faqen e klubit, sapo është ngjitur në elitën e futbollit.

Fjalët kyçe: Festim Alidema

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Rock Wheels
  • Play Urban Basketball
  • Play 8 Ball Pool