Tronditet Interi (VIDEO) – Lajmi.net
Tronditet Interi (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSerie ASport 18:34, 18 March 2017
Torino është rikthyer në lojë ndaj Interit, duke barazuar 1:1 me anë të Baselli në minutën e 33-të.


Daniele Baselli GOAL HD Torino 1-1 Inter 18.03… by 87taras

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Bike Rivals
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Urban Basketball