Tronditë ylli i MSN: Jam penduar që zgjodha Barcelonën para Real Madridit (FOTO) – Lajmi.net
Tronditë ylli i MSN: Jam penduar që zgjodha Barcelonën para Real Madridit (FOTO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 21:16, 18 May 2017
Neymar nuk është i lumtur te Barcelona më.

Madje, ylli brazilian është penduar që ka zgjedhur klubin katalunas, para Real Madridit.

Kështu shkruan “Don Balon”, që ka zbuluar se braziliani iu ka thënë shokëve te Barcelona se është penduar që e ka bërë këtë zgjidhje, përcjellë “Lajmi.net”.

Neymar është i entuziazmuar që të luajë për Realin, por tashmë një gjë e tillë duket shumë e vështirë, për shkak të rivalitetit mes dy skuadrave.

Për këtë arsye, ai ka vendosur të largohet nga La Liga drejt Premierligës. /Lajmi.net/

cats

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: . Barcelona, Neymar

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Berry Rush
  • Play iStunt 2
  • Play World Soccer Champion