Trofeu i sontëm është special për Torresin, ja pse – Lajmi.net
Trofeu i sontëm është special për Torresin, ja pse
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 23:33, 16 May 2018
Trofeu i Ligës së Evropës, është i pari për Torresin te Atletico.

Sonte ka qenë një mbrëmje speciale për Fernando Torres.

Kjo pasi që ai ka fituar titullin e parë me klubin e parë, përcjellë “Lajmi.net”.

Trofeu i Ligës së Evropës, është i pari për Torresin te Atletico.

Spanjollët deklasuan Marseillen sonte, 3:0. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO