Trinjakët nuk duan që babai të shkojë në punë, ja çfarë bëjnë – Lajmi.net
Trinjakët nuk duan që babai të shkojë në punë, ja çfarë bëjnë
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyle 8:55, 4 December 2017
Trinjakët me të vërtetë kanë vendosur që babain ta kenë pranë vetes.

I ati në makinë, ndërsa ata të tre e ndjekin pas, duke e lënë pas nënën e tyre e cila gjiron veprimet e tyre, shkruan lajmi.net

Babai shkon me makinë pak më larg, pastaj ndalet sepse e sheh që fëmijët e tij nuk ndalojnë së ndjekuri. Del nga makina dhe pret që ata të vijnë pranë tij, pastaj i merr në përqafim.

Shikojeni videon më poshtë. I ka ndodhur dikujt kjo? /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Babai, Punë, trinjakë

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Urban Basketball
  • Play Rock Wheels