Tri pozitat seksuale që ju bëjnë të përjetoni orgazëm përbrenda sekondave – Lajmi.net
Tri pozitat seksuale që ju bëjnë të përjetoni orgazëm përbrenda sekondave
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 19:19, 12 October 2017
Shumë nga femrat përjetojnë vështirësi për përjetimin e orgazmës gjatë marrëdhënies seksuale, vështirësi kjo mjaft prezente tek një numër i madh i femrave.

Fatmirësisht, këshilluesja e marrëdhënieve seksuale e Daily Star ka treguar tri pozita, të cilat i bëjnë femrat të përjetojnë orgazëm përbrenda sekondave, transmeton Gazeta Shneta

1.Magjistari misionar

Shpesh një pozicion i tillë, konsiderohet si pozicioni “vanilje”.

Pastaj, hidhni këmbët tuaja mbi shpatullat e partnerit. Kjo do të stimulojë klitorisin dhe do të rezultojë në një orgazëm të përzier.

2.Doggie-style dominant

Duke përdorur jastëkun sërish, shtrihuni në stomakun tuaj dhe futeni një jastëk nën këmbë – kjo do të krijojë një kënd që do ta bëjë më të lehtë arritjen e orgazmës.

3. Partneri ‘kauboj’

Ky pozicion arrihet kur femra është në krye, ku zakonisht kthehet prapa.

Për ta stimuluar më shumë atë, fërkimi i klitorisit do të ndihmonte shumë.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO