Trepça shkatërron Pejën në ‘Minatori’ – Lajmi.net
Trepça shkatërron Pejën në ‘Minatori’
Autori: Lajmi.net BasketbollSport 19:55, 4 February 2017
foto ilustrim
foto ilustrim
Skuadra e basketbollit Trepça ka arritur ta fitojë derbin e javës së 17-të në Superligën e Kosovës.

Mitrovicasit në palestrën ‘Minatori’ kanë mposhtur me rezultat të thellë 83-65 KB Pejën.

Kjo ishte humbja e tretë radhazi për pejanët.

Në radhët e Trepçës shkëlqyen Montreal dhe Stutz që shënuan nga 19, respektivisht 17 pikë. Kurse te Peja më të mirët ishin Jamie O’Brien që shënoi 17 pikë, dhe Hajdari me 15 pikë.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Berry Rush
  • Play Turbo Racing 3
  • Play 8 Ball Pool