Trepça mbetet pa stërvitje, shkak mungesa e rrymës në palestër – Lajmi.net
Trepça mbetet pa stërvitje, shkak mungesa e rrymës në palestër
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 21:55, 14 September 2018
Klubi i basketbollit Trepça është përballur me një problem interesant.

“Xehetarët” kanë mbetur pa u stërvitur, pasi që në palestrën “Minatori” aktualisht nuk ka rrymë.

Shkaktari nuk dihet, derisa Trepça ka bërë të ditur që s’do të mund të bëjë stërvitje deri të hënën.

KEDS nuk ka dhënë informata për ndërperjen e rrymës në palestër.

Kjo nuk është hera e parë që klubet nga Mitrovica kanë probleme të tilla.

Pos “Minatorit”, keqmenaxhim total është bërë edhe me stadiumin “Adem Jashari”.

cats

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO