Trendi i instagramit, vajzat postojnë foto me dhe pa makeup – Lajmi.net
Trendi i instagramit, vajzat postojnë foto me dhe pa makeup
Autori: Lajmi.net Lifestyle 10:02, 18 November 2017
Kjo gjë po ndodhë më shpesh dita ditës...

Bota ende nuk mund të vendosë se cilat vajza janë më të mira, ato natyrale apo të tjerat që përdorin makeup, shkruan lajmi.net

Cili është mendimi juaj? Cila nga vajzat duke më mirë me makeup dhe pa të?

Shikoni më poshtë ndryshimet marramendëse. /Lajmi.net/

23595035_1913808068947651_6219973618047123456_n 20214542_451176615254910_1902356945155653632_n 22427357_1392328157545081_8836103421414080512_n 22637758_497534773952827_5479249187218391040_n 22802497_1937186979831584_8081140426674798592_n 23161377_1930762163853598_337510251085430784_n 23279436_1975188359421203_3783388016182034432_n 23347890_413037825793285_2036066385251008512_n 23416660_1436449469810083_9184274859364974592_n 23416840_107387796702536_3782779440791027712_n

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO