Tregon unazën e fejesës dhe pret ta urojnë, por miqtë kapin një detaj që i thellon gjërat – Lajmi.net
Tregon unazën e fejesës dhe pret ta urojnë, por miqtë kapin një detaj që i thellon gjërat
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 16:50, 19 March 2017
Një vajzë e quajtur Miranda Levy ka publikuar një foto me të dashurin e saj ulur pranë, me qëllim që të tregonte unazën e fejesës.

”Unë tani jam e bekuar nga Zoti, dashuria e jetës sime më ka bërë një ftesë për t’u fejuar.Është e pamundur për të përshkruar me fjalë se sa e lumtur dhe sa me fat jam. Në të ardhmen do jem zonja Kelly”, ka shkruar ajo.Pas kësaj, ajo duket të jetë duke pritur për urimet nga miqtë, si të gjitha vajzat, të cilat në raste të tilla janë duke pritur urime.Megjithatë, miqtë e çiftit të lumtur vënë re shpejt në këndin e majtë të fotos një test shtatzënie dhe një prej tyre shkroi: “Pra, ju jeni gjithashtu duke pritur një fëmijë?”Nga ana tjetër reagon edhe babai i saj:

“E dashur, na telefono, nëna jote nuk po kupton asgjë.” Komenti i tij ka marrë 20 “pëlqime” në më pak se 40 minuta.Një mik tjetër ka shkruar për testin e shtatzënisë, të përdorur me sa duket: “Në këndin e fotos… do të jetë ajo që unë jam duke menduar?”Miranda nuk e ka kuptuar menjëherë se çfarë ata ishin duke diskutuar, ose të paktën pretendonte se nuk e kuptonte. “Unë nuk kuptoj asgjë, çfarë jeni duke thënë? Pse ju mendoni në këtë mënyrë”, ka shkruar ajo.Një minutë më vonë, kur Miranda në fund e kuptoi me sa duke se çfarë ndodhi, ka shkruar.

“Miqtë e mi, ne jemi duke pritur një fëmijë. Oh! Unë pothuajse kisha harruar…”

Fjalët kyçe: unaze e fejeses

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Bubble Trouble
  • Play Bow Master Japan
  • Play Bike Rivals