Tre vjeçarja befason me zërin e saj (Video) – Lajmi.net
Tre vjeçarja befason me zërin e saj (Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 20:03, 12 March 2017
Si shumë vajza të tjera, Claire I do shumë princeshat në Disney. Asaj gjithashtu i pëlqen të këndojë.

Dhe një ditë, kur babai i Claire zbuloi se ajo gjithashtu mund të përfomonte, e vendosi atë në studion e incizimit dhe vendosi një kamerë para saj, transmeton lajmi.net

Rezultati ishte një version qesharak dhe i ëmbël nga kënga “Part of Your World” nga Little Mermaid.

Impresionuese është jo vetëm se ajo i diti të gjitha fjalët, mirëpo edhe shqiptimi I disa prej fjalëve në këngë.

Ajo kishte përmbledhur gjithçka në përfeksion. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: tre vjecarja,

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Berry Rush
  • Play Bow Master